Kategoriler
Genel

Yüksek Hızlı İnternet Bedava mı? Hem de 1 Ay

TurkNet farkıyla 1 ay ücretsiz yüksek hızlı internet

Günümüzde hayatımızın her noktasında olan ve olmazsa olmaz ihtiyaçlarımız arasında bulunan internet, modern çağımızda birçok farklı profesyonel internet sağlayıcı firma tarafından sunulmaktadır. Dünyanın pek çok farklı bölgesinde olduğu gibi ülkemizde de bu alanda çeşitli teknik hizmetleri ile öne çıkmakta olan internet sağlayıcı markalar bulunmaktadır.

Özellikle son dönemlerde oldukça revaçta olan fiber internet, müşterilere maksimum hızda internet imkanı sunmaktadır. 1000 mbps’e kadar sınırsız, taahhütsüz fiber internet ayda 99,90 TL’ye TurkNet’te. Yeni nesil internet deneyimi sunmakta olan fiber hızlı sınırsız internet ücretsiz modem fırsatıyla ayda 99,90 TL’ye TurkNet’te. 25 yıl Telekom Tecrübesi. Maksimum Hız. Taahhütsüz Özgür İletişim

‘‘Her ev için internet’’ mottosu ile alanındaki hizmetlerine devam eden TurkNet, pek çok farklı indirim seçenekleri ve gigafiber hızı ile öne çıkmaktadır. Herhangi bir kota veya kısıtlama olmadan sınırsız internet sunmakta olan marka, arkadaşını getir kampanyası kapsamında da oldukça önemli bir hizmet sunmaktadır.

Herhangi bir taahhüt olmadan hizmet alabileceğiniz TurkNet’te arkadaşınızı TurkNetli yaptığınızda da bir aylık ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Telekom altyapısı ile müşterilerine yüksek hızda interneti en uygun fiyata sunmakta olan TurkNet, bu şekilde oldukça geniş kitlelere de ulaşmaktadır.

TurkNet 1 Ay Ücretsiz Yüksek Hızlı İnternet

Arkadaşını Getir kampanyası kapsamında ulaşabileceğiniz 1 aylık ücretsiz internet hizmeti, Özgür İletişim Paketi olarak da bilinmektedir. Katılımda herhangi bir sınır olmayan kampanya ile ne kadar fazla arkadaşınızı TurkNet’e getirirseniz o kadar fazla ay ücretsiz internet hizmetini kullanabilirsiniz. TurkNet davet kodu aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. TurkNet markası, herhangi bir kota ve taahhüt olmadan 1000 Mbps’e kadar sınırsız internet deneyimi ile öne çıkmaktadır. Güncel olarak hem en ucuz hem de en hızlı interneti sunan markadır. TurkNet promokod ile bedava bir ay internetin keyfini sürün.

TurkNet için Güncel Davet Kodu davetkodu.com’da

Fiber internete yeni bir soluk kazandırmış olan TurkNet, fiber altyapısı uygun olan bölgeler için de oldukça yüksek hızda ve uygun fiyatlı internet çalışmaları ile tanınmaktadır. Değerli müşterilerinin fiber internet hizmeti ile tanışması için pek çok çeşitli kampanyaları da bünyesinde barındırmakta olan marka, 1000 Mbps’e kadar kotasız ve sınırsız Gigafiber deneyimi sunmaktadır. Arkadaşını Getir davet kodu ile ücretsiz fiber internet imkanı da sunmakta olan TurkNet, oldukça nitelikli bir hizmet ağını da firma bünyesinde barındırmaktadır.

Bir Ay Bedava 🙂

İçinde bulunduğumuz 2021 Aralık ayı için davetkodu.com üzerinden edinebileceğiniz TurkNet davet kodu ile 1 dk. içinde ışık hızında internete adımınızı atın.

Eğer siz de TurkNet’in sunmuş olduğu kotasız, taahhütsüz fiber hızlı internetinden faydalanmak istiyorsanız; 

davetkodu.com ana sayfasında bulunan online başvuru linkine tıklayınız.

0850 288 80 81 numarasını arayarak davetkodu.com üzerinde bulunan promokodu müşteri temsilcisine iletiniz.

Sağlıklı Günler Dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir