Kategoriler
Genel

Turknet Davet Kodu ve Bedava İnternet

Evlerimizde, işyerlerimizde ve diğer bütün alanlarda internetsiz bir yaşam neredeyse söz konusu değildir. Birçok farklı ihtiyaç internet üzerinden rahatlıkla ve hızlı şekilde yürütülebilmektedir. Bu noktada internet hızı kaliteye dair en önemli parametrelerden birisidir ve Turknet birden çok araştırmaya göre Türkiye’deki en hızlı interneti kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

Turknet internet aboneliklerinin bir diğer avantajı ise taahhütsüz olmasıdır. Böylece aboneler herhangi bir süre taahhüt vermek zorunda olmayıp diledikleri zaman aboneliklerini durdurabilmek ya da sonlandırabilmektedirler. Bunun için herhangi bir ek ücrete gerek yoktur. Üstelik Turknet davet kodu ile bedava internet hakkı kazanılabilmektedir.

Turknet Davet Kodu Ayrıcalıkları

Turk net davet kodu uygulaması Turknet’in Arkadaşını Getir kampanyasının bir sonucudur. #DoğasıGereğiÖzgür sloganıyla firma, arkadaşını Turknet’e davet eden kullanıcılara bir ay boyunca ücretsiz internet hakkı tanıyor. Hem siz hem de davet kodunu kullandığınız arkadaşınız bir ay ücretsiz internet kazanabiliyor.

Üstelik bunun için herhangi bir katılım sınırlaması yok. Böylece ne kadar arkadaş, o kadar ücretsiz internet kullanım hakkı sağlanıyor. Bizler de sayfamızda sizler için Türknet davet kodu sunuyor, bu davet koduyla abone olmanız halinde bir aylık internet faturanızın bedava olmasını sağlıyoruz.

Turknet Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

Türk net davet kodu ile Turknet internet abonesi olmak için doğru adımları izlemek gerekmektedir. Bunun için öncelikle sayfamızda sunduğumuz Turknet davet kodunu bir yere not edin. Ardından 0850 2886923 numaralı Turknet çağrı merkeziyle iletişime geçin. Müşteri temsilcisine davet kodunu iletin. İnternet hizmetiniz başlatılsın ve hem Turknet kullanmaya başlayın hem de bir aylık faturanız bedavaya gelsin.

Turknet Davet Kodu ile İyiliğe Vesile Olun

Turknet arkadaşını getir kampanyasından yararlanarak bedava internet kullanabilmek için davet kodunun güncel olması gerekir. Güncel Turknet davet kodu için sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Sizler için her zaman en güncel ve en aktif şekilde kodlarımızı sayfamızda tutuyoruz.

Turknet davet kodu kampanyasından aboneliğinizi başlatıp ilk faturanızı ödedikten sonra, ikinci faturada yararlanabilirsiniz. Eğer ilk abonelik başlangıcında bir ay dolmadan davet kodu paylaşan veya kullananlardan birisi aboneliğini iptal ederse Turknet Arkadaşını Getir kampanyasında herhangi bir indirim uygulanmaz.

Yine Turknet Arkadaşını Getir bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için her iki abonenin de birer faturasını son ödeme tarihini geçirmeden ödemeleri gerekmektedir. Hiçbir ödenmemiş faturanız bulunmamalıdır. Abonelerden herhangi birisi son ödeme tarihi geçtiği halde faturasını ödememiş olursa kampanyadan doğan haklar iptal edilir ve bedava internet verilmez.

Turknet davet kodu ile bedava internet kullanım hakkından sonra sadece internet kullanım hakkının ücreti bedava olur. Eğer taksitli modem alımı yaptıysanız ya da başka bir ürün satın aldıysanız, kurulum, nakil gibi hizmet bedelleri faturanıza yansıtılmaktadır. Sayfamızdan kullanacağınız davet kodu sonrası dilerseniz adınıza çeşitli kuruluşlara bağış yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir