Kategoriler
Genel

TurkNet Davet Kodu Nedir?

TurkNet Davet Koduyla

1 Ay Ücretsiz İnternet !

Hemen aşağıda bulunan davet koduyla aboneliğinizi başlatın, bir ay bedava kullanın.

Hediyelerimiz;

1 Yıllık Netflix, Spotify, Youtube Premium, Amazon Prime Video, Exxen, Mubi, BluTv, Gain, Bein Connect ile eğlenceye adım atın.

Şartlar: Online veya telefonla aşağıda yer alan kod ile abone olun ve iletişim kısmından hediyenizi istemeyi unutmayın.

Bilgilendirme ve Detaylar için Anasayfayı Ziyaret Edebilirsiniz.

Şubat-2023 Davet Kodu;

ELA75RD10TLW

Bir Ay Ücretsiz Davet Kodunu Kopyalayıp Online Başvuru için Tıklayınız

shutterstock_1719259918 (1)

TurkNet’e tüm arkadaşlarınızı ve dostlarınızı davet ederek sizin vesileniz ile gelen her yeni kişi ve abonelik için hem siz, hemde arkadaşınız bir ay geçerli ücretsiz Özgür İletişim kullanım hakkını kazanabilirsiniz. Katılım alanında hiç bir sınır bulunmaksızın ne kadar çok aboneye vesile olursanız, o kadar daha çok fazla ücretsiz kullanım hakkı yakalayabilirsiniz. Her zaman kazançlı çıkmak için kolay bir yol vardır. Web sitemizden gerekli işlemleri takip ederek sizlerde kazançlı çıkın.

Çevrenizde bulunan arkadaşlarınızı Türk Net’e davet etmek ve büyük kampanyadan faydalanmak için ilgili bölümüne girerek “Arkadaşını Getir“inceleyebilirsiniz.
Farklı bir seçenek olarakta bu sayfadan sizin için belirlenmiş olan davet kodunun yer aldığı linke tıklayabilirsiniz. Çevrenizdeki dostlarınız bu belirlenmiş olan linke tıklayarak sizin referansınızla TurkNet’e üye olarak hediyesini kazanabilirler. Çok fazla ücretsiz indirim hakkı için bu belirlenmiş linkleri farklı platformalarda paylaşarak daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Web sitemizde gerekli incelemeyi yaparak daha çok bilgi edinebilirsiniz.

Davet Kampanyasından Faydalanma Şartları

Turknet davet kodu paylaşımını yapan kişilerin ve paylaşılan davet kodunu kullanacak kişilerin fatura ödemelerini düzenli olarak ödemesi gerekmektedir. Örneğin son ödeme tarihini geçirmeden gerekli fatura ödemesi yapılmış olması gerekiyor. Kampanyadan faydalanmak için başvuran kişiler çift taraflı olarak buna özen göstermesi gerekiyor. Eğer taraflardan birisi fatura ödemesini geciktirme yaparsa, ödemezse, ödenmemiş faturası sistemde bulunması durumunda Türknet kampanyasından her iki taraf da faydalanma konusunda sorun yaşayacaktır. Bu yazımızı dikkate almanızı öneriyoruz. 

Turknet’in Sunduğu Davet Kodu Kampanyası Ne zaman Son Bulacak?

Turk Net davet kodu kampanyaları bundan yaklaşık 5 yıl önce 2017 yılında kullanıcılarına sunulmuştur. Çıktığı günden bu güne kadar aralıksız devam etmektedir. Türk Net davet kodu kampayası ne zaman biteceğine dair henüz firma tarafından hiç bir açıklama yapılmamıştır. Göründüğü o ki daha uzun zaman devam edecek ve kullanıcılar bu tarifeden fazlasıyla faydalanacaktır. Bu kampanyalar sona ermeden hemen sizlerde faydalanmanızı öneriyoruz. Web sitemizin anasayfasında güncel davet kodu paylaşılmaktadır. Bu kodu kullanarak hemen bu hediyeden faydalanın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir