Anasayfa

TurkNet Davet Koduyla

1 Ay Ücretsiz İnternet !

Hemen aşağıda bulunan davet koduyla aboneliğinizi başlatın, bir ay bedava kullanın.

Hediyelerimiz;

1 Yıllık Netflix, Spotify, Youtube Premium, Amazon Prime Video, Exxen, Mubi, BluTv, Gain, Bein Connect ile eğlenceye adım atın.

Şartlar: Online veya telefonla aşağıda yer alan kod ile abone olun ve iletişim kısmından hediyenizi istemeyi unutmayın.

Davet Kodu :
1 Ay Ücretsiz Davet Koduyla Online Başvuru İçin Tıklayın


1 Ay Ücretsiz Davet Koduyla Online Başvuru İçin Tıklayın


TurkNet Davet Koduyla

Sesli Arama Üzerinden Başvuru

TurkNet müşteri hizmetlerini yani 0850 288 8086 ‘i aradıktan sonra TurkNet müşterisi olmak istediğinizi ve arkadaşını getir kampanyasından faydalanmak istediğinizi söyleyiniz. 

Müşteri temsilcisi bir ay bedava internet kullanabilmeniz için davet kodu istediğinde “PYN51TC36IPJ” davet kodunu söyleyiniz.


1 Ay Ücretsiz Davet Koduyla Telefonla Başvuru İçin Tıklayın

Aşağıda belirtilen notları lütfen okuyunuz.

Gelin Bir iyiliğe
Vesile olun

Önemli!

 • 1 Ay Bedava kodunuzu kullandıktan sonra size gelen sms ile TurkNet Online İşlemler giriş yapmayı unutmayınız. 
 • Aktivasyon yapıldıktan 1 hafta sonra faturanız oluşturulmaktadır. Faturanızı son ödeme tarihinden önce ödeyiniz.
 • Faturasında son ödeme tarihi geçen aboneler bedava 1 ay kazanamazlar.
 • Faturalarınıza ait tüm detayları Online İşlemler- Faturalarım kısmından takip edebilirsiniz. 
 • Sağda logoları bulunan yardım kuruluşlarından; 
 • Otizm Vakfı
 • Kızılay Vakfı
 • AFAD
 • Mehmetçik Vakfı
 • İHH
 • Tema Vakfı  
 • Bugüne dek yapılan bağışlar aşağıda yer almaktadır.
 • Bu kuruşlardan birinin ismini bilgi@davetkodu.com veya iletişim formuna yazın bağışta bulunalım, bu iyiliğe siz vesile olun.
 • Sms ücreti davetkodu.com’a aittir.

Bugüne Kadar Yapılan
Bağışlar

WhatsApp Image 2021-11-16 at 16.00.49
WhatsApp Image 2021-11-28 at 17.58.24
WhatsApp Image 2021-11-28 at 20.50.59
WhatsApp Image 2022-04-04 at 15.38.10 (1)
WhatsApp Image 2022-04-04 at 15.38.10 (2)
WhatsApp Image 2022-04-04 at 15.38.10 (3)
WhatsApp Image 2022-04-04 at 15.38.10

Önceki
Sonraki

Engelsiz Tarife

 • 1000 Mbps’e Kadar Süper Hızda İnternet
 • Kullanım kotası yoktur. En hızlı interneti, uygun fiyata kullanırsınız.
 • İnternet hızınız azalmaz. Daima en yüksek hızda internet.
 • Dilediğiniz zaman internetinizi kapattırabilirsiniz.
 • 100 Mbps’ye kadar: 74,90 TL… TurkNet engelli müşterilerinin engelsiz tarifesi ile her zaman yanında… Ayrıca görüntülü çağrı merkezi, işitme engelli kullanıcılarının hizmetinde.
 • Tek paket, tek fiyat! Faturanızda ödeyeceğiniz tutar bellidir.


Görüntülü Çağrı Merkezine Bağlan

Son
Yazılar


Sıkça Sorulan
Sorular

Arkadaşını Getir Kampanyası Nedir? Kampanyadan Nasıl Yararlanabiliriz?

Arkadaşını Getir TurkNet’in abonelerine sunmuş olduğu özel bir kampanyadır. Kampanya kapsamında yeni müşteriler abone olurken eski bir abonenin davet kodu ile abone olurlar ve her iki abone de birer dönem fatura ücreti kadar indirim kazanırlar. 

Arkadaşını Getir kampanyası kapsamında hem davet kodunu veren hem de davet kodu kullanan abone bir fatura indirim hakkı kazanır. Dolayısıyla siz zaten TurkNet abonesi iseniz sizin kodunuzla yeni abone olan kişi de siz de kampanyadan yararlanabilirsiniz. Sizin davetinizle abone olan kişi de yeni aboneler davet ederek indirim elde edebilir.

Arkadaşını Getir Kampanyasının Kapsamı Nedir?

Arkadaşını Getir kampanyasının ayrıcalıkları hem davet kodunu kullandıran hem de kullanan abone için geçerlidir. Davet eden ve davet edilen aboneler gerekli şartları yerine getirdikleri taktirde bir ay ücretsiz kullanım hakkı elde ederler. Kampanya kapsamı sadece fatura hizmet bedeli ile sınırlıdır. Eğer TurkNet’ten taksitle modem ya da başka bir ürün satın aldıysanız, kurulum, nakil gibi hizmet bedelleriniz faturalarınıza yansıtılıyorsa bunlar kampanya kapsamına dahil değildir. Bu gibi durumlarda fatura bedeli faturanızdan düşürülür ve sadece ek ödemeler o ayki faturanıza yansıtılır. 

Arkadaşını Getir Kampanyasına Davet Ne Şekilde Yapılmaktadır?

 • Arkadaşını Getir kampanyasına davet son derece pratik şekilde yapılabilir:
 • Her mevcut abone TurkNet Oline İşlemler’e giriş yaparak Davet Kodunu alabilir. Siz de size özel üretilen Davet Kodunu TurkNet’e yeni abone olacak kişilerle paylaşabilir, kampanyaya katılabilirsiniz. 
 • Kampanyaya katılmanın en kolay yolu Online İşlemler sayfasına girerek davet etmek istediğiniz kişinin e-posta adresini yazmaktır. Bu sayede davet edeceğiniz kişiye sizin adınıza size özel davet kodu içeren bir e-posta gönderilir. Böylece adınıza davet etmiş olursunuz. 
 • TurkNet Online İşlemler’e girip Davet Kodu oluşturduktan sonra bizim hazırlamış olduğumuz ya da kendi hazırlayacağınız mesajları Facebook, Twitter üzerinden davet etmek istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Bu sayede davet kodunuz ve mesajınız daha fazla kişiye ulaşabilir ve daha fazla kullanıcı kampanyadan yararlandığı için siz de daha fazla ücretsiz kullanım hakkı ele edebilirsiniz. 
 • Davet Kodunuzu bir kez aldıktan sonra her defasında TurkNet Online İşlemler’e gitmenize gerek yoktur. Sosyal medya hesaplarınızdan, e-posta adresinizden, SMS olarak ya da daha başka paylaşım kanallarından Davet Kodunuzu paylaşabilirsiniz. İsterseniz hazırlamış olduğumuz metni e-posta davetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Davet Edilen Kişiler İndirim Hakkından Nasıl Yararlanabilir?

Davet edilen kişilerin yapması gerekenler son derece basittir. Davet kodu alan kişiler TurkNet web sitesinden veya https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/ linkinde yer alan formun 4. adımında Davet Kodu yazan alana kendilerine gönderilen davet kodunu girerek kampanya kapsamında aranmak istediklerine yönelik talep oluşturabilirler. Kısa sürede TurkNet müşteri hizmetleri geri arayarak abonelik işlemlerini başlatabilir. Ayrıca TurkNet Satış noktaları ve TurkNet Başvuru Hattı üzerinden de abonelik işlemlerini başlatırken temsilcilere davet kodunu aktararak kampanyadan istifade edebilirler. 

Arkadaşını Getir Kampanyasından Yararlanma Şartları Neler?

 • Arkadaşını getir kampanyasından yararlanmak isteyenlerin bazı şartları yerine getirmeleri gerekir. Bunları şöyle sıralayabiliriz:
 • Arkadaşını Getir kampanyasında davet eden ve davet edilen abonelerin ödenmemiş ve son ödeme tarihi geçmiş faturaları bulunmamalıdır. 
 • TurkNet’e davet edilen ve kampanyadan yararlanan bir abone 24 ay boyunca Arkadaşını Getir kampanyasından sadece 1 kez yararlanabilir. Mesela bir abone Arkadaşını Getir kampanyasından kod kullanarak TurkNet abonesi oldu ve 6 ay sonra hizmeti iptal etti. Bir süre sonra kendisini daha önce davet eden ya da başka bir arkadaşı yeniden o kişiyi Arkadaşını Getir ile TurkNet’e davet etti. Bu sefer indirim uygulanmaz. İndirim uygulanabilmesi için ilk aboneliğin üzerinden 24 ay geçmiş olması gerekir. Fakat yeniden abone olan kişi dilediği kadar arkadaşını, dilediği zaman davet ederek kampanyadan istifade edebilir. Böylece fatura indirimi elde etmiş olur. 
 • Davet kodu kullanıldıktan ve abonelik başlatıldıktan sonraki ilk ay davete eden ya da davet edilen son ödeme tarihinden önce faturasını ödemezse kampanya dahilindeki indirim hakları iptal edilir. 
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra gerçekleştirilen aboneliklerde davet eden ve davet edilen kişi ücretsiz internet hakkından yararlanamamaktadır.

Arkadaşını Getir Kampanyasında İndirim Verme Süreci Nasıl İşliyor?

Yeni abone arkadaşının davet koduyla üyelik işlemlerini açtığı anda kampanya süreci işlemeye başlar ve ilk olarak davet eden ve davet edilen abonelerin gerekli şartlara uyum sağlayıp sağlamadıkları değerlendirilir. Değerlendirme süresince her iki abonenin de birer faturalarını son ödeme tarihi geçmeden ödemeleri gerekir. Ödenmemiş hiçbir fatura bulunmamalıdır. Yine her iki abonenin de aboneliklerinin açık olması, iptal ettirmemiş olmaları gerekir. 

Her iki abone de kampanya şartlarını yerine getirdikleri taktirde gerek davet eden gerekse davet edilen kullanıcı birer at hediye internet kazanırlar ve o ayki internet faturalarını ödemezler. Eğer kampanyaya katıldıktan sonra indirim yansıtılmadan önce abonelerden birisi aboneliğini sonlandırırsa indirim ya da iade gibi bir işlem uygulanmaz.

Arkadaşlarımı Davet Etmek İçin Davet Mektubunu Kendim Yazmaya Üşeniyorum. Sizin Hazırladığınız Davet Kodu Bilgisini İçeren Davet Mektubunu Nerede Bulabilirim?

Dilerseniz arkadaşlarınızı kampanyaya davet etmek için bizim hazırladığımız davet mektubu kullanabilirsiniz. Davet mektubuna Online İşlemler ya da Mobil Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Arkadaşını Getir menüsü içinden erişebilirsiniz. Davet mektubunu dilediğiniz paylaşım kanallarında kullanabilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Arkadaş Davet Limiti Var Mı?

TurkNet Arkadaşını Getir kampanyasında herhangi bir arkadaş davet limiti bulunmuyor. Dilediğiniz kadar arkadaş getirebilirsiniz. Örneğin 100 arkadaşınızı davet ettiniz ve tamamı ilk ay faturalarını aksatmadan ödedi. Siz 100 ay boyunca ücretsiz kullanım hakkı kazanır, yıllarca fatura ödemeden internet aboneliğinizi devam ettirebilirsiniz. Ne kadar fazla arkadaş davet eder ve davet kodunuzla abone olmalarını sağlarsanız o kadar çok ücretsiz internet kullanım hakkı elde edersiniz. 

Kampanya Kapsamında Kazanılan Hediye İndirimler Faturamda Nasıl Görünür?

Arkadaşını Getir kampanyasından kazandığınız ücretsiz kullanım haklarınız ve diğer detayları TurkNet Online İşlemler ya da mobil uygulaması üzerinden takip edebilir, kazanımlarını görebilirsiniz. 

Kazanılan hediye indirimleri faturamda nasıl görünür?

Arkadaşını Getir kampanyasından kazandığınız hediye internet hizmetleri faturanıza hizmet bedeli +/- indirim şeklinde yansımaktadır. Şöyle örnek gösterebiliriz:

35 Mbps’e Kadar Limitsiz (Dönem 2021) 95 TL

Arkadaşını Getir Kampanyası İndirimi -95 TL

Ödenecek Tutar                    0 TL.

Detaylı bilgi ve soru için iletişime geçin


bilgi@davetkodu.com